The Little Heaven to nasz sposób wyrazu naszej wolności twórczej. Każdy wzór, każdy detal, każde rozwiązanie technologiczne, są tworzone unikalnie i niepowtarzalnie przez nasz zespół.


Dlaczego to robimy?


Ponieważ The Little Heaven to suma wszystkich naszych doświadczeń, zawodowych, rodzicielskich oraz naszych przemyśleń o współczesności. Dlatego cały swój zapał, energię oraz pasję włożyliśmy w dostarczenie wam najlepszych produktów, za którymi stoi coś więcej niż tylko biznesowa kalkulacja.
W projektowaniu naszych akcesoriów nigdy nie idziemy na skróty. Dobieramy najwyższe jakościowo materiały, pochodzące tylko z polskich tkalni.
Tworzymy projekty charakteryzujące się ponadczasową elegancją, czerpiące z tradycji polskiej oraz skandynawskiej szkoły wzornictwa.
Uważamy że dzieci zasługują na to, aby od samego początku obcować z pięknem, ze sztuką rozumianą jako najwyższa forma dobrego rzemiosła.
To zawsze procentuje w późniejszej fazie rozwoju dziecka.
Dlatego zapraszamy Was do naszego małego raju, w którym znajdziecie akcesoria tworzone z sercem, zaangażowaniem oraz chęcią dostarczenia najwyższej możliwej jakości.

Zespół The Little Heaven