The Little Heaven to sposób wyrazu naszej wolności twórczej. Każdy wzór, każdy detal, każde rozwiązanie technologiczne, są tworzone unikalnie i niepowtarzalnie przez nasz zespół.

The Little Heaven to suma wszystkich naszych doświadczeń zawodowych.            i rodzicielskich. Dlatego cały swój zapał, energię oraz pasję wkładamy w dostarczanie Wam najlepszych produktów, za którymi stoi coś więcej niż tylko biznesowa kalkulacja.

W projektowaniu naszych akcesoriów nigdy nie idziemy na skróty. Dobieramy najwyższe jakościowo materiały, pochodzące tylko z polskich tkalni.
Tworzymy projekty charakteryzujące się ponadczasową elegancją, czerpiące z tradycji polskiej oraz skandynawskiej szkoły wzornictwa.

Uważamy że dzieci zasługują na to, aby od samego początku obcować z pięknem, ze sztuką rozumianą jako najwyższa forma dobrego rzemiosła.
To zawsze procentuje w późniejszej fazie rozwoju dziecka.

Dlatego zapraszamy Was do naszego małego raju, w którym znajdziecie akcesoria tworzone z sercem, zaangażowaniem oraz chęcią dostarczenia najwyższej możliwej jakości.

Zespół The Little Heaven