Nasze produkty wysyłamy na cały świat z Polski, w Europie. Do prawie wszystkich krajów europejskich wysyłka realizowana jest we współpracy z DPD Classic, natomiast jeśli wybierzesz opcję Standardowa Przesyłka , inni dostawcy usług pocztowych mogą zostać wykorzystani do realizacji zamówienia. Ponadto w Polsce udostępniamy również dostawy Paczkomatowe.

Należy pamiętać, że zamówienia poza UE mogą być przedmiotem ceł importowych i/lub podatków zgodnie z przepisami obowiązującymi w kraju dostawy, za które Sklep internetowy Usługodawcy nie może ponosić odpowiedzialności. Pozostaną one w gestii Klienta. Zalecamy skontaktowanie się z lokalnymi organami celnymi w sprawie podatków i ceł płatnych przed złożeniem zamówienia.

Termin dostarczenia Produktu przez Sprzedawcę do Kupującego uzależniony jest od wybranego przez Kupującego sposobu dostawy. Sprzedawca wysyła Kupującemu Produkt w ciągu 1 dnia roboczego licząc od dnia dokonania zapłaty za zamówiony Produkt. Za moment dokonania zapłaty uznaje się moment uznania ceny umowy na rachunku bankowym Sprzedawcy.