Refund policy

WYMIANA/REZYGNACJA

Jeśli chciałbyś wymienić bądź zrezygnować z zamówienia skontaktuj się z nami jak najszybciej ( w ciagu 24 h) pisząc na adres info@thelittleheaven.com.

ZWROTY

Jeśli z jakiegoś powodu chciałbyś zwrócić nasze produkty, w terminie 14 dni od doręczenia produktu, wyślij do nas oświadczenie odstąpienia od umowy na adres info@thelittleheaven.com a następnie:

Zwróć produkty w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.
Zwróć produkty nieużywane, nie noszone, ze wszystkim zawieszkami, kartami oraz w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, ponieważ opakowanie jest uważane za część produktu.

Dołącz dowód zakupu (potwierdzenie zamówienia lub faktura otrzymana wraz z zamówieniem) z wypełnionym oświadczeniem odstąpienia od umowy 

Kupujący, w przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, ponosi wszelkie koszty związane ze zwrotem Produktu Sprzedawcy, w tym odpowiedniego zapakowania i zabezpieczenia Produktu oraz kosztów jego transportu.

Informujemy, że nie oferujemy zwrotów ze sprzedaży przedmiotów ze zniżką.

Sklep internetowy Usługodawcy dostępny pod adresem thelittleheaven.com oraz jego innych podstronach nie może zaakceptować zwrotów, które zostały zakupione za pośrednictwem zewnętrznego butiku.

Jeśli otrzymałeś uszkodzony produkt, natychmiast skontaktuj się z nami, ponieważ wszystkie uszkodzenia powinny zostać zgłoszone nam w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia. Email: info@thelittleheaven.com